Standarty webu

Při tvorbě tohoto webu jsem se snažil dodržovat všechny standardy přístupnosti a použitelnosti a další zásady tvorby moderního webu. Vzhledem k použitým technologiím není web závislý na konkrétním výstupním ani vstupním zařízení. Snažil jsem se o maximální přístupnost i pro handicapované uživatele.

I při vypnutých stylech je zachována logická struktura informací a při vypnutých obrázcích je zajištěna čitelnost a barevnost webu.

Technické standardy webu

Web byl testován pod nejnovějšími (prosinec 2011) verzemi prohlížečů MS Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari a Google Chrome. Přídavné CSS styly zajišťují zpětnou kompatibilitu stránek s verzemi MS Internet Exploreru a to až do verze 6. Web by se měl zobrazovat stejně ve všech moderních internetových prohlížečích.

Zdrojový kód webu je napsán v jazyce HTML 4, stylování webu je kompletně odděleno od zdrojového kódu a zajišťují ho externí styly CSS 3.

Celý web je definován v relativních jednotkách a jeho obsah lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

 

Tiskové styly

K webu jsou připojeny speciální tiskové CSS styly, které se při tisku z moderního prohlížeče aktivují a upraví stránku na její tisknutelnou verzi.

Použité technologie

Na webu jsou použity následující technologie, služby a scripty:

Kontakt

Pokud najdete na stránkách jakoukoliv chybu nebo nedostatek, prosím, kontaktujte tvůrce webu na e-mailu marek.brum@gmail.com. Děkuji!

 

WIFI internet

TV

15 lůžek

5x parkování

bazén

lyž. vlek 500m

sprcha

restaurace 150m